ESEMÉNYEK

HIRDETMÉNY

A Szatmár megyei Érendréd község Polgármesteri Hivatala értesíti az érdekelteket, hogy környezetvédelmi engedélyért folyamodott a "Mezőgazdasági szolgálati utak korszerüsítése Érendréden” elnevezésű terv megvalósításához.

A tervezett munkálatokról bővebb tájékoztatást a Szatmár Megyei Környezetvédelmi Ügynökség Szatmárnémeti Mircea cel Bătrân u. 8/B. szám alatt és az engedélyért folyamodó polgármesteri hivatal székhelyén, hétfőtől péntekig 8-14 óra között igényelhetnek az érdeklődők.

Észrevételeket a Szatmár Megyei Környezetvédelmi Ügynökségnél lehet benyújtani.

Közérdekű hirdetmény

a 2011-es év költségvetési tervének kezdeményezéséről elkészített határozattervezet jóváhagyásáról

A 2010-es év költségvetési terv határozattervezet jóváhagyásáról
Javaslatok, vélemények, észrevételek benyújtási határideje:
2011 február 11-e, 10.00 óra.

A javaslatok, észrevételek, vélemények benyújtásának módja: írásban az érendrédi Polgármesteri Hivatal székhelyén. Postacím:
Primăria Andrid, str.Principală nr.508, nr.de fax 0261-820492, e-mail primariaandrid@yahoo.com.

Közérdekű hirdetmény

a 2010-es év költségvetési tervének kezdeményezéséről elkészített határozattervezet jóváhagyásáról

A 2010-es év költségvetési terv határozattervezet jóváhagyásáról
Javaslatok, vélemények, észrevételek benyújtási határideje:
2010 március 11-e, 16.00 óra.